Voluplus (Tm)

40,62  45,13 
cena obniżona: promocja cenowa - Rabaty na wiosnę
Wybierz wariant:
Jeżeli chcesz poznać szczegóły, kliknij na jedną z poniższych zakładek:

Nazwa wg INCI: Macadamia Ternifolia Seed OilMacelignan; Tocopherol

Substancje aktywne: macelignan (5,7%); olej makadamia
Aplikacja: w kremach, serach i olejkach powiększających i ujędrniających biust i pośladki; w kremach i serach  do twarzy, dłoni, szyi  w celu uzupełnienia niedoborów tkanki tłuszczowej.
Sugerowane stężenie: 2-5%
Ciężar właściwy: 0.90 gml
Stabilność: Stabilny w normalnych warunkach. Unikać silnych utleniaczy, silnych zasad i metali.
Rozpuszczalność: rozpuszczalny w olejach; nierozpuszczalny w wodzie
Przechowywanie: w szczelnie zamkniętych pojemnikach, w temperaturze pokojowej, pomiędzy 15o a 25oC. Chronić przed dostępem bezpośredniego światła i wilgoci.

Właściwości kosmetyczne:

  • stymuluje produkcję nowej tkanki tłuszczowej;
  • uzupełnia ubytki tkanki tłuszczowej związanej ze starzeniem skóry (lipoatrofia) na twarzy, dłoniach, szyi;
  • nadaje objętości
  • wygładza zmarszczki i wypełnia bruzdy na twarzy (np. dolina łez);
  • powiększa biust o 18%.

Jak stosować Voluplus?

  • miejscowo w postaci serum lub kremu w celu uzupełnienia ubytków czy też niedoboru  tkanki tłuszczowej na twarzy, szyi, dłoniach (zobacz przepis na Krem wypełniający Voluplus);
  • w postaci Olejku do powiększania biustu (zobacz Gotowy Zestaw Voluplus Olejek powiększający biust);
  • Voluplus możesz również dodać do kremu, który stosujesz - do porcji kremu, tuż przed użyciem dodaj 2-3 krople i wmasuj w te miejsca na twarzy, szyi lub dłoniach, w których chcesz uzyskać przyrost tkanki tłuszczowej.

Produkt został użyty w następujących formulacjach:

Voluplus - olejek powiększający biust

TECHNICZNA SPECYFIKACJA PRODUKTU

Produkt: VOLUPLUS™
Nazwa wg INCI: Macadamia Ternifolia Seed Oil; Macelignan
Sugerowane % stężenie: 2-5

SPECYFIKACJA ANALIZY

Forma fizyczna                           ciecz
Kolor                                           jasno-żółty
Zapach                                       charakterystyczny
Ciężar właściwy 20oC               0.905  g/ml
Rozpuszczalność                      rozpuszczalny w olejach

Skład wg INCI (Łącznie z substancjami czynnymi, rozpuszczalnikami, konserwantami, antyoksydantami i innymi dodatkami):
Macadamia Ternifolia Seed Oil 95 - 97 %
Macelignan 3 - 5 %
Konserwanty i antyoksydanty:
Tocopherol 0,2-0,3%

Wskazówki dotyczące użycia:
VOLUPLUS™ został oceniony przy wykorzystaniu dostępnych informacji toksykologicznych opartych na badaniach bezpieczeństwa i danych bibliograficznych. Dane te prowadza do wniosku, że VOLUPLUS™, przy normalnym wykorzystaniu kosmetycznym i zalecanym dozowaniu, jest bezpieczny dla konsumentów.

Przechowywanie:
w szczelnie zamkniętych pojemnikach, w temperaturze pokojowej, pomiędzy 15o a 25oC. Chronić przed dostępem bezpośredniego światła i wilgoci.

Opis produktu

Volupulus™ jest standaryzowanym surowcem o potwierdzonej zdolności do zwiększania objętości biustu. Substancją aktywną jest Macelignan (3-5%) - potężny aktywator adipogenezy, skuteczny nawet w niskich dawkach - pozyskiwany z muszkatołowca ("Myristica fragrans Houtt."). Macelignan to związek polifenolowy o różnych, farmakologicznych właściwościach opisanych w literaturze. Stwierdzono, że ma on działanie przeciwutleniające, przeciwzapalne, ochronne na wątrobę i neuroochronne. Dodatkowo cechuje się własnościami przeciwbakteryjnymi i niską toksycznością, przez co sugeruje się jego stosowanie jako naturalnej substancji aktywnej przeciwko próchnicy i kamieniowi nazębnemu. Posiada on również potencjał terapeutyczny związany z aktywacją PPAR (Peroxisome Proliferator-Activated Receptor), który jest jedynym obecnym w tkance tłuszczowej oraz kluczowym regulatorem rozwoju komórek tłuszczowych. Badania in vivo oraz in vitro potwierdzają, że bez udziału tych receptorów niemożliwe jest powstanie komórek tłuszczowych. Aktywność ta łączy się ze zwiększaniem objętości tkanki tłuszczowej i biustu.

Macelignan rozpuszczony jest w oleju makadamia, co poprawia jego penetrację, zabezpiecza przed utlenianiem, a jednocześnie wygładza skórę. Olej tłoczony z orzechów makadamia cechuje się wysokim stężeniem jednonienasyconych kwasów tłuszczowych (80%) oraz istotną zawartością kwasu palmitooleinowego (do 22%) i jego izomerów. Zawiera on również minerały (potas, fosfor, wapń) i witaminy (B1 i B2). Wysoka zawartość jednonienasyconych kwasów tłuszczowych nadaje olejowi doskonałe właściwości kosmetyczne, m.in. wygładzające, nawilżające czy przeciwstarzeniowe, a także czyni z niego idealny nośnik polepszający penetracje innych składników aktywnych.
Pomimo, że wśród czynników determinujących objętość biustu najważniejsze są geny, istnieją również inne aspekty wpływające na jego kształt i objętość (dieta odchudzająca, ćwiczenia, ciąża, karmienie piersią). Najbezpieczniejszą i najbardziej naturalną metodą zwiększania objętości biustu jest działanie miejscowe przy wykorzystaniu substancji aktywnych stworzonych do stymulowania naturalnej produkcji tkanki tłuszczowej. Objętość wzrasta bez ryzyka, ponieważ tworzenie tłuszczu nie wpływa na gruczoły sutkowe. Za najbardziej istotny element strukturalny biustu, wpływający na jego kształt i rozmiar, uznaje się obecnie tkankę tłuszczową. Zlokalizowany po obu stronach mostka i połączony z mięśniem piersiowym większym, biust jest półkulisty, na co wpływa sam gruczoł oraz otaczająca go tkanka. Jego struktura zmienia się w zależności od etapu życia kobiety, jednak zachowuje pewne stałe, podstawowe cechy i struktury, które składają sie na fizjologię i wygląd piersi. Pierś to gruczoł mlekowy uformowany z płatów i przeplatany tkanka łączną. Każdy płat dzieli sie na mniejsze płatki, łączące się w większy przewód (przewód mleczny) poprzez kanały międzypłatowe. Tkanka tłuszczowa, występująca w ilości zbliżonej do tkanki gruczołowej, zlokalizowana jest bezpośrednio pod skórą ale pomiędzy tkanką gruczołową, a także zaraz za nią ale przed mięśniem piersiowym. Na biust składają sie również naczynia krwionośne, limfatyczne oraz zakończenia nerwowe, które czynią go wrażliwym. Tkanka tłuszczowa, razem z tkanką łączną i tzw. więzadłami Coopera (więzadła wieszadłowe sutka, łączą gruczoł ze skórą), to kluczowe elementy kształtujące i utrzymujące biust, pozwalające na jego przesuwanie sie wzdłuż i poniżej mięśnia.

VOLUPLUS™ to surowiec, który stymuluje adipogenezę. Jest to proces powstawania nowych adipocytów, czyli dojrzałych komórek tłuszczowych i przebiega przez całe życie. Jest on bardzo istotny w pierwszych etapach życia, jednak występuje też u osób dojrzałych jako odpowiedź na różne ważne sytuacje fizjologiczne. VOLUPLUS™ polecany jest nie tylko do produktów kosmetycznych powiększających biust i jako uzupełnianie produktów ujedrniających biust, ale również do produktów przeciwstarzeniowych na dłonie (utrata tkanki tłuszczowej wraz z wiekiem).

Opinie o produkcie
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a:
Stosowalam tylko na usta i efekt mnie powalil juz po okolo 3 tygodniach.Smarowala m voluplus bez rozcienczania innym olejkiem.Efektwizual ny byl jak po wazelinie lub bezbarwnym blyszczyku.Po tych 20 dniach zauwazylam ,ze usta nabraly jedrnosci,lekko sie powiekszyly,nawilzyl y i odmlodnialy.Butelecz ka starczy mi jeszcze na jakies 2 tyg,wiec mam nadzieje,ze efekt bedzie jeszcze lepszy.Napewno zamowie jeszcze jedno opakowanie.
napisał/a:
Preparat u mnie z całą pewnością zadziałał. Stosuję go pod oczy i na szyję. rnZrobiłam długą przerwę pomiędzy kolejnymi stosowaniami więc związek jest ewidentny, Voluplus prawdopodobnie pogrubił podściółkę tłuszczową pod skórą, po ok.dwóch tygodniach stosowania doły pod oczami są zauważalnie mniejsze, cienie o wiele mniej widoczne,a szyja ma wyraźnie młodszy wygląd. Efekt pod oczami po skończeniu stosowania utrzymał się jeszcze prawie dwa miesiące ( spodziewałam się że nie zostanie na zawsze :) ) Na biust oraz dłonie stosowałam bardzo nieregularnie ,więc na razie się nie wypowiem.rnStosował am mieszankę z olejem z róży - w proporcjach jak w przepisie - i z pestek z maliny, właśnie próbuję dojść z której :)rn
napisał/a:
ja stosuje na biust . stosowałam przez 5 mies. i piust powiekszył sie w obwodzie o ok. 4-5 cm. efekty moze nie spektakularne ale mam taka budowe i trudno mi wogole przytyc gdziekolwiek wiec i to uwazam za sukces :D zamowiłam znowu i tym nie przerwe kuracji przerywac tym razem :)) polecam
napisał/a:
Sprawdziłam.Działa .Najlepsze efekty uzyskałam pod oczami.Wory się wypełniły a zmarszczek prawie nie widać.Z małym ale!rnNajlepsze efekty uzyskałam po połączeniu oddziaływania voluplusa po uprzednim masażu okolicy oka derma rollerem EYE (taki specjalny tylko do oczu).Bez derma rollera efekty były znacznie słabsze.Polecam.
napisał/a:
Przez rok i 9 miesięcy karmiłam dziecko, potem była dieta odchudzająca i straciłam 12 kg. Po tym wszystkim mój biust wyglądał strasznie - dwa worki wypełnione galaretą, przy czym w niektórych miejscach tej galarety brakowało (takie doły pod skórą). 2,5 miesiąca temu zaczęłam (bez przekonania) stosować olejek z Voluplus. Długo nic się nie działo, obwisłe worki były obwisłymi workami, ale pewnego dnia po ok 2 miesiacach zauważyłam że jakby jest lepiej, a dzisiaj mogę już z pewnością powiedzieć, że to działa! Oczywiście nie mówię tu o powiększaniu piersi, ale o efekcie ujędrnienia i odbudowy ubytków. Dodatkowo rozstępy, których się nabawiłam w ciąży jakby znikają.
napisał/a:
REWELACJA! Stosuję Voluplus co prawda nie na biust, ale pod oczy sprawdza się znakomicie - zlikwidował mi olbrzymie doły pod oczami. Ale uwaga trzeba uważać, bowiem faktycznie uzupełnia tkankę.
Pokazuje 1-6 z 6 opinii