Słoik Na Krem z membraną o poj. 50 ml okrągły

4,87 
Opis produktu

Słoik na krem wykonany z białego plastiku (PS)  z białą {jcomments on}nakrętką nakrętką o poj. 50 ml i membraną dozującą. 

Membrana umożliwia alternatywne w stosunku do tradycyjnej i niehigienicznej metody pobierania kremu palcami, wyciśnięcie z termosu jednorazowej porcji kremu co korzystnie wpływa na jego stabilność mikrobiologiczną, szczególnie w przypadku emulsji wykonanych bez użycia konserwantu.
Ponadto ogranicza dostęp tlenu i światła do preparatu co zapobiega niekorzystnym procesom oksydacji i w efekcie jego jełczenia.
Po zużyciu kremu, wciśniętą do końca membranę należy wyjąć, zahaczając o dziurkę, narzędziem z zakrzywioną końcówką, np. szydełkiem.

 

Opinie o produkcie
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a:
Super! Tak prosto a tak genialnie! Mimo, że nie nadaje sie do baaaaaaaaaardzo tłustych i gęstych kremów (zapychają dziurkę) to i tak daję 5 gwiazdek.
napisał/a:
Bardzo fajne opakowania. Estetyczne i funkcjonalne. Wydobycie resztek kremu to nie problem - tak jak podano w opisie podważenie szydełkiem umożliwia dostanie się do resztek kremu.Polecam.
napisał/a:
Tylko trzy gwiazki, bo chociaż umożliwia higieniczną aplikacje, na wewnętrzym wieczku (wciskanym)jest zbyt wiele rowków. Mazidłowe kremy wykonuje się w małych ilościach, a w słoiczku zostają przynajmniej dwie porcje kremu, których nie da się wydobyć.
Pokazuje 1-3 z 3 opinii