Rogale świętomarcińskie + wysyłka DPD - GRATIS!

 

Przed nami szczególny weekend, nie tylko z tego względu, że dłuższy o jeden dzień, ale że będzie szczególnie świąteczny
11 listopada, w całym kraju obchodzić będziemy 101. Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Zapewne w każdym zakątku kraju jakoś inaczej - tak myślę, choć nie jestem tego pewna. Wiem jednak, że zupełnie szczególnie, dzień ten jest obchodzony w Poznaniu, gdzie mieści się nasza firma. O 13:30 ulicami Poznania przejdzie Korowód św. Marcina, który zwieńczony będzie przekazaniem kluczy do miasta, w którym rozpocznie się fiesta. Choć w korowodzie bierze udział bardzo dużo mieszkańców Poznania, to jednak nie wszyscy. Osobiście nie znam poznaniaka, który tego dnia nie zjadłby choć jednego rogala świętomarcińskiego - można więc powiedzieć, że rogale świętomarcińskie jedzą wszyscy (trwa stan zawieszenia wszellkich diet). Rzeczywiście jest to cukiernicze cudo, które nigdzie indziej nie występuje, nie licząc niecertyfikowanych podróbek. Oczywiście nie musisz wierzyć mi na słowo, masz okazję spróbować osobiście.
Już w ubiegłym roku postanowiliśmy, że podzielimy się naszym specjałem z naszymi Klientami i jak się okazało, ci którzy go otrzymali byli zachwyceni.
Nie inaczej będzie i w tym roku, zachęcam Cię więc bardzo gorąco - skorzystaj z okazji. Tym bardziej warto, gdyż z każdego zakupionego przez nas rogala, pewna kwota zostaje przeznaczona na poznańskie Hospicjum Palium.
 
Certyfikowany
 
ROGAL ŚWIĘTOMARCIŃSKI
 
I DOSTAWA KURIEREM DPD GRATIS
 
WYSTARCZY, ŻE DO DNIA 11 LISTOPADA 2019 R. DO GODZ. 23:59 DOKONASZ ZAKUPÓW W SKLEPIE mazidla.com 
 
ZA MINIMUM 110 zł
 
każda wielokrotność 110 zł
to DODATKOWY ROGAL
 
ORAZ PODCZAS FINALIZACJI ZAMÓWIENIA, JAKO FORMĘ DORĘCZENIA WYBIERZESZ "Rogal + DPD Gratis"
ORAZ FORMĘ PŁATNOŚCI 
Online PayU.pl lub Płatności PayPal

UWAGA!
Wysyłka zamówień i świeżutkich rogali nastąpi
12 listopada 2019 r.
 
Teraz już nie pozostaje mi nic innego jak życzyć miłego świętowania i smacznego rogala z Poznania.

Pozdrawiam,
Lidia Kobyłka