Perfumy w wosku - Upojny Poryw Serca 10g

6,59 
Jeżeli chcesz poznać szczegóły, kliknij na jedną z poniższych zakładek:

INCI: Simmondisia Chinensis (Jojoba) Seed Oil; Cera Flava; Jasminum Auriculatum (Jasmine) Oil

Perfumy Upojny Poryw Serca to zapach szlachetnego Absolutu Jaśminu (10%) utrwalony w bazie  Wosk Pszczeli + Ekologiczny Olej Jojoba, które są doskonałymi nośnikami i utrwalaczami zapachów.

Zalety perfum w wosku:

  • odpowiednio średnio twarda konsystencja, dzięki czemu perfumy zachowują swoją konsystencję w każdych warunkach. Łatwo jest nabrać odrobinę opuszkiem palca.
  • idealne na letnie dni i na plażę
  • rozpuszczają się delikatnie pod wpływem ciepła skóry i łatwo się wchłaniają
  • nie pozostawiają tłustego śladu
  • stopniowo uwalniają zapach, który łączy się z Twoim naturalnym, indywidualnym zapachem skóry i dzięki temu zyskujesz swój oryginalny i niepowtarzalny aromat, który będzie Ci towarzyszył przez cały dzień.

Zapach: słodki, kwiatowy z lekko owocowymi, jabłkowymi, cynamonowymi niuansami. Intensywnie bogaty i zmysłowy. Jaśmin to ponadczasowy symbol perfumerii. Wyróżnia się niepowtarzalną wonią i obok zapachu róży damasceńskiej, jest uważany za wzorzec zapachu kwiatowego. Z nutami zieleni, owocową, lekko zwierzęcą i zmysłową jest niezastąpionym składnikiem wielu najwyższej jakości perfum.

 

 

 

Opis produktu

Perfumy w wosku "Upojny Poryw Serca" to zapach Jaśminu.

Zapach: słodki, kwiatowy z lekko owocowymi, jabłkowymi, cynamonowymi niuansami. Intensywnie bogaty i zmysłowy.

Jaśmin to ponadczasowy symbol perfumerii. Wyróżnia się niepowtarzalną wonią i obok zapachu róży damasceńskiej, jest uważany za wzorzec zapachu kwiatowego. Z nutami zieleni, owocową, lekko zwierzęcą i zmysłową jest niezastąpionym składnikiem wielu najwyższej jakości perfum.

Opinie o produkcie
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii