Perfumy w wosku - Rozkoszna Chwila 10g

35,00 
Jeżeli chcesz poznać szczegóły, kliknij na jedną z poniższych zakładek:

INCI: Simmondisia Chinensis (Jojoba) Seed Oil; Cera Flava; Michelia Champaca (Magnolia Champaca) Flower Oil

Perfumy Rozkoszna Chwila to zapach szlachetnego Absolutu Champaka (10%) utrwalony w bazie  Wosk Pszczeli + Ekologiczny Olej Jojoba, które są doskonałymi nośnikami i utrwalaczami zapachów.

Zalety perfum w wosku:

  • odpowiednio średnio twarda konsystencja, dzięki czemu perfumy zachowują swoją konsystencję w każdych warunkach. Łatwo jest nabrać odrobinę opuszkiem palca.
  • idealne na letnie dni i na plażę
  • rozpuszczają się delikatnie pod wpływem ciepła skóry i łatwo się wchłaniają
  • nie pozostawiają tłustego śladu
  • stopniowo uwalniają zapach, który łączy się z Twoim naturalnym, indywidualnym zapachem skóry i dzięki temu zyskujesz swój oryginalny i niepowtarzalny aromat, który będzie Ci towarzyszył przez cały dzień.

Zapach: przepiękny i oryginalny zapach kwiatowy z lekko owocową, morelową nutą. Intensywnie bogaty i zmysłowy. Przywołuje ciepło, delikatną zmysłowość, relaksuje, łagodzi stany lękowe, wyzwala tęsknotę za miłością, radością życia i zmysłowością. Pobudza także wydzielanie hormonów szczęścia - endorfin i noradrenaliny.

 

 

 

Opis produktu

Perfumy w wosku "Rozkoszna Chwila" to zapach Champaki.

Zapach: przepiękny i oryginalny z lekko owocową, morelową nutą. Intensywnie bogaty i zmysłowy. Przywołuje ciepło, delikatną zmysłowość, relaksuje, łagodzi stany lękowe, wyzwala tęsknotę za miłością, radością życia i zmysłowością. Pobudza także wydzielanie hormonów szczęścia - endorfin i noradrenaliny.

Opinie o produkcie
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii