Perfumy w wosku - Miłosne Pocieszenie 10g

21,87  28,78 
cena obniżona: promocja Happy Hour - 15 Sierpnia 24%
Jeżeli chcesz poznać szczegóły, kliknij na jedną z poniższych zakładek:

INCI: Simmondisia Chinensis (Jojoba) Seed Oil; Cera Flava; Rosa Damascena Flower (Rose) Absolute  Oil

Perfumy Miłosne Pocieszenie to zapach szlachetnego Absolutu Róży Bułgarskiej (10%) utrwalony w bazie  Wosk Pszczeli + Ekologiczny Olej Jojoba, które są doskonałymi nośnikami i utrwalaczami zapachów.

Zalety perfum w wosku:

  • odpowiednio średnio twarda konsystencja, dzięki czemu perfumy zachowują swoją konsystencję w każdych warunkach. Łatwo jest nabrać odrobinę opuszkiem palca.
  • idealne na letnie dni i na plażę
  • rozpuszczają się delikatnie pod wpływem ciepła skóry i łatwo się wchłaniają
  • nie pozostawiają tłustego śladu
  • stopniowo uwalniają zapach, który łączy się z Twoim naturalnym, indywidualnym zapachem skóry i dzięki temu zyskujesz swój oryginalny i niepowtarzalny aromat, który będzie Ci towarzyszył przez cały dzień.

 

Zapach: piękny różany aromat z ciepłym podtonem herbaciano-miodowym i lekką, świeżą i zieloną nutą. Zapach róży damasceńskiej przyjmowany jest jako wzorzec zapachu różanego. Żaden inny kwiat nie ma takiej wartości symbolicznej, jaką ma róża. Łączymy z nią uznanie, miłość i przywiązanie. Tylko róża sięga swym działaniem tak głęboko w naszą duszę. Ma działanie harmonizujące, stabilizujące, niesie pocieszenie i nadzieję, otacza nas miłością, ciepłem i serdecznością.

 

 

Opis produktu

Perfumy w wosku "Miłosne Pocieszenie" to zapach Róży Damasceńskiej.

Zapach ten to: piękny różany aromat z ciepłym podtonem herbaciano-miodowym i lekką, świeżą i zieloną nutą. Zapach róży damasceńskiej przyjmowany jest jako wzorzec zapachu różanego. Żaden inny kwiat nie ma takiej wartości symbolicznej, jaką ma róża. Łączymy z nią uznanie, miłość i przywiązanie. Tylko róża sięga swym działaniem tak głęboko w naszą duszę. Ma działanie harmonizujące, stabilizujące, niesie pocieszenie i nadzieję, otacza nas miłością, ciepłem i serdecznością.

Opinie o produkcie
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii