Olejek Powiększający Biust

61,70 
Wybierz wariant:
Jeżeli chcesz poznać szczegóły, kliknij na jedną z poniższych zakładek:
  • Olej z dzikiej róży – 95%
  • Voluplus – 5%

Skład olejku wg INCI: Canina Rosa (Rosehip) Seed Oil; Macadamia Ternifolia Seed Oil; Macelignan; Tocopherol

Wielkość porcji gotowego produktu: 50 g (54 ml)
Produkt, który wykonasz samodzielnie będzie mieć postać: płynnego olejku o pomarańczowym kolorze i zapachu charakterystycznym dla oleju z dzikiej róży.

Zawarta w olejku substancja aktywna Volupulus™ jest standaryzowanym surowcem o potwierdzonej zdolności do zwiększania objętości biustu. Mechanizm jego działania polega na stymulowaniu adipogenezy. Jest to proces powstawania nowych adipocytów, czyli dojrzałych komórek tłuszczowych.

Jest dla Ciebie doskonały - gdy:

  • chcesz powiększyć biust - olejek powoduje przyrost tkanki tłuszczowej o max. 18%.

Co zrobi dla Ciebie Olejek Powiększający Biust

  • spowoduje przyrost tkanki tłuszczowej o 18% i w efekcie powiększy biust

Porada - jak stosować:

Porcję olejku wmasuj delikatnymi ruchami półokrężnymi w skórę biustu. Nakładanie olejku można również wykorzystać do zrobienia masażu, zataczając wokół piersi ósemki aż do całkowitego jego wchłonięcia. w celu osiągnięcia zadawalających rezultatów (powiększenie piersi o ok. 18%) olejek należy stosować 2 x dziennie przez okres min. 1 miesiąca. olejek można również stosować na dłonie, pod oczy i na twarz w celu odbudowania tkanki tłuszczowej utraconej w wyniku starzenia skóry.

Trwałość: podana na opakowaniu oleju z róży.

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej lub w lodówce, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Korzyści - rozszerzone:

Dodatkowe Korzyści: ujędrnienie biustu uzyskasz dodając do pielęgnacji Gotowe Zestawy DIY: Olejek 1% Retinolu Dla Cery Suchej lub Olejek Reti 1% Anti-Age Dla Cery Tłustej

Opakowanie Premium to połączenie wysokiej jakości wyrafinowanej estetyki z ekologicznym podejściem wynikającym z troski o naszą planetę.

Cechy butelki Premium:

ma przepiękny, szlachetny szmaragdowy kolor. Szmaragd to odcień zieleni delikatnie wpadający w błękit. Kamień szlachetny szmaragd symbolizuje energię miłości, piękna i harmonii. Zieleń to przyroda, natura, a my stanowimy jej część.
Została wykonana z wysokiej jakości szkła, które jest biodegradowalne i wielokrotnego użytku. W trakcie produkcji nie zostały użyte szkodliwe Bisfenol-A i substancje azotynowe.

W kategorii szkło farmaceutyczne - zgodne jest z obecnie obowiązującymi:

    Farmakopea Europejska
    Farmacopea USP amerykańska

W kategorii szkło kosmetyczne - zakwalifikowane jest jako szkło kategorii A.

Została pokryta ekologicznym wodnym lakierem, chroniącym przed promieniowaniem UV i zapewniającym bezpieczeństwo produktom wrażliwym na światło.
Jest wyposażona w dozownik, który pozwala na komfortowe i ekonomiczne użycie boostera.
Zamknięcie  butelki zostało wytoczone z prawdziwego drewna bukowego, jest więc biodegradowalne.

Przed przystąpieniem do wykonania Olejku sprawdź zawartość zestawu, przeczytaj uważnie instrukcję i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itd. Używane akcesoria (bagietki, łyżki miarowe) oraz opakowania (butelki, pipety, słoiki) umyj pod bieżącą wodą z użyciem detergentu, dokładnie wypłucz, a następnie zdezynfekuj spirytusem rektyfikowanym 95%. Wszystkie półprodukty powinny mieć temperaturę pokojową.

Krok 1 – odkręć butelkę z Olejem z dzikiej róży [1] - brzeg korka zabezpieczającego podważ delikatnie nożem i wyjmij go. Nakrętkę oraz korek odłóż na bok;

Krok 2 –do butelki z olejem dodaj Voluplus [2];

Krok 3 – włóż korek zabezpieczający, zakręć butelkę i kilkanaście razy nią wstrząśnij;

Krok 4 – napisz datę ważności na etykiecie (data ważności jest taka jak Oleju z dzikiej róży) i naklej ją na butelkę z gotowym Olejkiem.

Olejek jest gotowy do użycia następnego dnia po jego wykonaniu. Przechowuj go w temperaturze pokojowej.

 

Opis produktu

Zestaw zawiera wszystko co jest potrzebne do wykonania jednej porcji Olejku w warunkach domowych, czyli odważone porcje półproduktów. W zestawie znajdują się także: opakowanie do przechowywania serum + etykieta + drukowana instrukcja wykonania.

Pomimo, że wśród czynników determinujących objętość biustu najważniejsze są geny, istnieją również inne aspekty wpływające na jego kształt i objętość (dieta odchudzająca, ćwiczenia, ciąża, karmienie piersią). Za najbardziej istotny element strukturalny biustu, wpływający na jego kształt i rozmiar, uznaje się tkankę tłuszczową. Najbezpieczniejszą i najbardziej naturalną metodą zwiększania objętości biustu jest działanie miejscowe przy wykorzystaniu substancji aktywnych stworzonych do stymulowania naturalnej produkcji tkanki tłuszczowej. Objętość wzrasta bez ryzyka, ponieważ tworzenie tłuszczu nie wpływa na gruczoły sutkowe. Zawarta w olejku substancja aktywna Volupulus™ jest standaryzowanym surowcem o potwierdzonej zdolności do zwiększania objętości biustu. Mechanizm jego działania polega na stymulowaniu adipogenezy. Jest to proces powstawania nowych adipocytów, czyli dojrzałych komórek tłuszczowych.

Opinie o produkcie
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Zobacz także