Neodermyl™ Kompleks Miedziowy

79,86 
Wybierz wariant:
Jeżeli chcesz poznać szczegóły, kliknij na jedną z poniższych zakładek:

Kompleks miedziowy składa się z:
*pochodnej glukozy, która dostarcza komórkom skóry źródła energii, niezbędnej do produkcji naturalnych białek podporowych;
*aminokwasów lizyny i proliny, które są niezbędnymi składnikami w procesie produkcji kolagenu i elastyny;
*miedzi, która reaktywuje enzymy, bez których produkcja kolagenu i elastyny nie byłaby możliwa oraz zarządza całym procesem produkcyjnym, aby powstałe białka, były odpowiednio uformowane.

Substancje aktywne: pochodna glukozy, lizyna i prolina, miedź
Aplikacja: w serach, kremach oraz żelach do twarzy dla wszystkich rodzajów cer jako profilaktyka przeciwstarzeniowa oraz jako kuracja odmładzająca.
Pochodzenie: biotechnologiczne
Sugerowane stężenie: 0,2~2%, max 5%
Ciężar właściwy: 1,1g/ml 
pH: 4,7 – 5,7
Rozpuszczalność: rozpuszczalny w wodzie
Przechowywanie: w szczelnie zamkniętych pojemnikach, w lodówce.

  • dostarcza komórkom skóry młodzieńczej energii;
  • zwiększa elastyczność, gęstość i jędrność skóry;
  • redukuje głębokość zmarszczek, również zmarszczek mimicznych;
  • stymuluje produkcję pro-kolagenu i kolagenu typu I i III;
  • poprawia strukturę i gładkość skóry. 
Opis produktu

Nowoczesny kompleks peptydowy na bazie miedzi wyspecjalizowany w pobudzaniu skóry do produkcji odpowiednio uformowanych białek młodości czyli kolagenu i elastyny. Jest to nietypowy peptyd, wpływa bowiem również na produkcję tropoelastyny i elastyny, które wraz z kolagenem odpowiadają za jędrność, sprężystość i wytrzymałość mechaniczną skóry. Jest to rzadkość wśród peptydów, bowiem większość aktywuje tylko białka kolagenu. 

Kolagen i elastyna to najważniejsze białka podporowe skóry, które decydują o jej młodym, jędrnym wyglądzie. Kolagen powstaje w skórze właściwej w fibroblastach, a młoda skóra ma możliwości zapewnienia odpowiedniej ilości kolagenu w skórze. Niestety z upływem czasu (proces zaczyna się po 30 r.ż. i gwałtownie nasila po 40 r.ż.) maleje zdolność skóry do produkowania kolagenu – zmniejsza się ilość fibroblastów a tym samym kolagenu, a ten, który powstaje ma nieprawidłową budowę. Włókna kolagenowe stają się cieńsze, mniej elastyczne i wykazują niejednolity układ, a nawet powstaje z nich bezkształtna masa. Wpływa to na całą sieć kolagenową, która ma nieprawidłową strukturę lub też jest kompletnie zniszczona. Zewnętrznie objawia się to utratą jędrności skóry, jej uwodnienia i pojawieniem się zmarszczek oraz wielu innych objawów. Na szczęście współczesny przemysł kosmetyczny stworzył substancje, które mobilizują fibroblasty do produkcji prawidłowo zbudowanego kolagenu. Takim składnikiem jest min. Kompleks miedziowy, który wykazuje intensywne działanie przeciwzmarszczkowe i odmładzające. Jest to składnik dobrze tolerowany i łatwo wnika w głębsze warstwy skóry..
Badania wykazały, że Kompleks miedziowy wykazuje pełne efekty działania po 60 dniach stosowania w stężeniu 1~2% i aplikacji dwa razy. 

Opinie o produkcie
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii