Naturalny Olejek Ylangowy (Extra)

8,01 
Wybierz wariant:
Jeżeli chcesz poznać szczegóły, kliknij na jedną z poniższych zakładek:

INCI: Cananga odorata (Ylang-Ylang) Flower Oil

Nazwa botaniczna: Cananga odorata
Nazwa angielska: Ylang Ylang Oil
Kraj pochodzenia: Madagaskar
Metoda uprawy: zbiór z plantacji
Użyta część rośliny: kwiaty
Otrzymywanie: destylacja parą wodną

Produkt dostępny w porcjach o następujących wielkościach:
5 g10 g

Opis produktu

Naturalny olejek ylang-ylang uzyskany w wyniku destylacji parą wodną kwiatostanów drzewa kanagowego (łac. Cananga odorata) rosnącego w Azji pd.-wsch., na Madagaskarze, Komorach i Reunion.

Opinie o produkcie
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: ylang
Mój ulubiony olejek. Pachnie cudnie w połączeniu z cytrusami, cynamonem...
napisał/a:
Używam tego cudownego olejku od dawna zapach cudny przypominający poziomki ale mniej słodki ale za to zmysłowy pięknie łączy się z cytryną i miętą.Jak byłem mały to moja kuzynka Ania używała tej perfumy i mówiłem na właśnie Ylang siwowe lata,ta słodycz to zasługa antralinianu metylu o zapachu poziomki.Ten olejek będe używał cały czas jest piękny, pachnie moim dzieciństwem:)
napisał/a:
Bardzo intensywny zapach...więc należy dozować go niezwykle ostrożnie. Zamówiłam go wiedziona ciekawością, niestety to chyba nie będzie mój zapachowy typ. Ale - z pewnością sprawdzi się w bardziej złożonych kompozycjach. Narazie pomieszałam olejek z balsamem copaiba, wetiwerem, palmarosa i z własnej roboty maceratem kardamonu. Efekt to bardzo intrygująca mieszanka zapachowa - na początku odurza, po chwili jest to taki kadzidełkowy cieżki, acz bardzo miły zapach. Ylang polecam eksperymentatorom:)
Pokazuje 1-3 z 3 opinii