Naturalny Olejek Mirrowy

14,00  17,07 
cena obniżona: promocja Happy Hour - 15 Sierpnia 18%
Wybierz wariant:
Jeżeli chcesz poznać szczegóły, kliknij na jedną z poniższych zakładek:

Nazwa botaniczna: Commiphora myrrha
Nazwa angielska: Myrrh Oil
Kraj pochodzenia: Somalia
Metoda uprawy: zbiór z dziko rosnących krzewów
Użyta część rośliny: żywica
Otrzymywanie: destylacja parą wodną

Produkt dostępny w porcjach o następujących wielkościach:
5 g10 g, 30g

Opis produktu

Naturalny olejek mirrowy uzyskany w wyniku destylacji parą wodną oleogumożywicy wydzielanej przez nacinaną korę krzewu balsamowca mirry (Commiphora myrrha).

Opinie o produkcie
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a:
Rzeczywiście ten olejek działa cuda na pryszcze.... Takie bolące, wystarczy posmarować wieczorem, rano po bólu i jest już tylko pryszczyk, jeszcze jedna noc i ślad zaledwie.
napisał/a:
na początku myślałam że ten olejek będzie kompletnym niewypałem, gdyż pachnie jak kadzidło kościelne, jest bardzo gęsty (dlatego kompletnie nie rozumiem po co w buteleczce zakraplacz, ponieważ jest tak gęsty że nie można go przez niego wydostać) klejący i zabarwia skórę na żółto. Jednakowoż te wszystkie niedogodności rekompensują jego właściwości. Muszę przyznać że jest na prawdę świetny w działaniu punktowym, gdy posmaruje się nim krostkę wieczorem to rano jest ona o połowe mniejsza, wszystkie zmiany skórne goją się niesamowicie szybko, po jakimś czasie używania kościelne skojarzenie mija ;) teraz czuje w tym zapachu specyficzne drewno. no i ma bardzo szerokie zastosowanie m. in. używano go do balsamowania zwłok :)
Pokazuje 1-2 z 2 opinii