Metody Płatności

  1. Płatności przyjmujemy poprzez:
  • przedpłatę przelewem bankowym lub pocztowym na konto bankowe Biochemii Stosowanej sp.z o.o., ul. Racjonalizatorów3, 61-453 Poznań, nr 86109018540000000133299868
  • system bezpiecznych płatności elektronicznych PayU, który oferuje poniższe kanały płatności:

  • system płatniczy PayPal
  1. Prosimy w tytule przelewu podawać numer zamówienia z potwierdzenia e-mailowego. Umożliwi to identyfikację wpłaty.
  2. Wpłaty na konto sprawdzane są raz dziennie (od poniedziałku do piątku) po godzinie 15.00. Wpłaty, które wpłyną na konto w godzinach późniejszych, są przyjmowane na drugi dzień. Wpłaty, które wpłyną na konto w okresie wolnym i w święta, przyjmowane są w najbliższy dzień roboczy.
  3. Brak wpływu należności na konto Sklepu za zamówienie w ciągu 14 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia, uznawane jest za rezygnację z zakupu i powoduje automatyczne anulowanie zamówienia. Na życzenie Klienta istnieje możliwość przedłużenia tego okresu.

Zaufaj nam!
Transakcje obsługiwane przez PayU zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji.
Wymiana informacji pomiędzy sklepem/serwisem oraz bramkami jest szyfrowana w oparciu o technologie SSL. Dodatkowo istnieje możliwość szyfrowania informacji wymienianych między platformą/sklepem a klientem (SSL).
Nad prawidłowym przebiegiem realizacji transakcji, czuwa wyspecjalizowana sekcja bezpieczeństwa, a także profesjonalny Dział Obsługi Użytkownika. Wszystkie transakcje poddawane są monitoringowi.