Krok drugi - Gotowe zestawy DIY


Czy po zrobieniu Pierwszego Kroku i poznaniu zalet naturalnej pielęgnacji za pomocą hydrolatów , maseczek i olejów nabrałaś ochoty na stworzenie pierwszego, własnego wieloskładnikowego Mazidła? Mazidła, które będzie skutecznie pielęgnowało Twoją cerę, likwidowało niedoskonałości i przeciwdziało przedwczesnemu starzeniu się skóry? Jeśli nie możesz oprzeć się pokusie zrobienia kolejnego kroku ku naturalnej pielęgnacji, ale wciąż odczuwasz obawę przed samodzielnym odmierzaniem półproduktów, zapraszam do działu Gotowe Zestawy.
W dziale tym możesz zakupić Zestawy zawierające odważone i odpowiednio skonfekcjonowane półprodukty oraz potrzebne akcesoria, które pozwolą szybko i łatwo, wg załączonej instrukcji, samemu wykonać własny kosmetyk. Wystarczy dodać po kolei odważone składniki, wstrząsnąć i Mazidło gotowe! :o).
Dzięki Gotowym Zestawom będziesz mogła przekonać się jak łatwe, przyjemne i satysfakcjonujące jest zrobienie własnego kosmetyku. A po nabraniu wprawy i pewności siebie, bezproblemowo rozpocząć samodzielne mieszanie własnych mazideł wg mazidłowych formulacji zawartych w  Krokach Trzecim i Czwartym oraz Receptariuszu i z wykorzystaniem składników zakupionych w Katalogu półproduktów. 
Zestawy to także doskonała propozycja dla osób, które połknęły bakcyla mieszania własnych mazideł i mają doświadczenie w tym zakresie, lecz z braku czasu i warunków wolą skorzystać z odpowiednio przygotowanych Zestawów.

Oto lista aktualnie dostępnych Gotowych Zestawów:

BALSAMY DO CIAŁA

BALSAM REDUKUJĄCY OWŁOSIENIE

 

ODŻYWKI DO WŁOSÓW

JEDWABNE SERUM DO WŁOSÓW

ELIKSIR OCHRONNY DO WŁOSÓW

KERATYNOWE SERUM DO WŁOSÓW

 

OLEJKI DO TWARZY

OLEJEK „ELIKSIR MŁODOŚCI” DLA CERY SUCHEJ

OLEJEK „ELIKSIR MŁODOŚCI” DLA CERY TŁUSTEJ

OLEJEK 1% RETINOLU DLA CERY SUCHEJ

OLEJEK 1% RETINOLU DLA CERY TŁUSTEJ

OLEJEK 10% WITAMINY C TETRA DLA CERY SUCHEJ

OLEJEK 10% WITAMINY C TETRA DLA CERY TŁUSTEJ

 

SERA I OLEJKI DO BIUSTU

OLEJEK POWIĘKSZAJĄCY BIUST

 

SERA I ŻELE DO TWARZY

SERUM NA PRZEBARWIENIA

SERUM CF ROSEHIP

ŻEL "ELIKSIR MŁODOŚCI"

 

TONIKI Z KWASAMI

TONIK Z GLUKONOLAKTONEM 15%

TONIK Z KWASEM GLIKOLOWYM 10%

TONIK Z KWASEM LAKTOBIONOWYM 10%

TONIK Z KWASEM MIGDAŁOWYM 10%

TONIK Z KWASEM MLEKOWYM 10%

 

TONIKI

TONIK NA PRZEBARWIENIA

KROK TRZECI