Opakowanie Typu Airless poj. 30 ml

8,59 
Wybierz wariant:
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a:
Nie wiem, czy kiedyś była jakaś inna wersja opakowania, ale jeżeli to wciąż ta sama butelka, to w czym problem? Wystarczy wlać żel/emulsję do butelki normalnie - z góry, nałożyć pompkę i pompować, dopóki nie wypłynie porcja produktu. I tyle :)
napisał/a:
Super buteleczka, można dozować po kropelce żelu, polecam, i nawet nie napełniam całości tylko tak 1/2 popompuje trochę aż zel podejdzie do wyjsciowego dzióbka ,super dozownik do żelu:)
napisał/a:
Na tej stronie znajdują się zdjęcia odnosci jak zmontowac opakowanie http://www.zrobsobie krem.pl/files/airles s%20montaz.pdf rnSama wcześniejcteż nie byłam pewna jak to zmontować, żeby nie zniszczyć opakowania
napisał/a:
Ponieważ do tej pory nie pojawiła się na stronie instrukcja ze zdjęciami,a ja -mimo komentarzy-też bym nie była pewna,jak zamontować to opakowanie,to wyjaśnię raz jeszcze.Do butelki dołączone są dwa elementy plastikowe.Ten z wbudowanym czymś, kształtem przypominającym lejek, należy założyć pierwszy.Wylot (węższa część) tego "lejka" ma być skierowany do podstawy butelki.Drugi element pasuje tylko w 1 sposób,więc nie ma problemu.
U mnie działa bez zarzutu,nie piszczy i pompuje :)Przelałam HA,bo dużo wygodniej się tak używa.
napisał/a:
Podejrzałam sposób montażu w kremie zakupionym w aptece, złożyłam i działa poprawnie - denko pompujące powinno się włożyć do pojemnika ,,dzióbkiem" do dołu.
napisał/a:
Gwiazdkę odjęłam tylko za to, że nie ma nigdzie instrukcji obsługi wyjaśniającej zasadę montażu tego opakowania. Denko "pompujące&quo t; można zamontować na dwa sposoby - ale pompuje tylko w jednym układzie- z tego powodu niestety pozbyłam się jednego opakowania - bo nie mogłam już go rozmontować po próbie ;)

To złożone poprawnie działa bez zająknięcia. Radzi sobie bez zarzutu nawet z dosyć gęstym kremem i za to cztery gwaizdki :)

Taki mój mały postulat: wystarczy na stronie zamieścić instrukcję zdjęciową: którą stroną poprawnie montuje się denko pompujące - to rozwiąże wszystkie problemy :)
napisał/a:
Byłby super, gdyby nie to, że po kilku użyciach przestał "pompować" ;. Miałam problem, którą stroną należy włożyć do butelki tę "pompkę", ale potem sprawdziłam na innym, kupionym z kremem, opakowaniu, i było dobrze. Ale się zaciął, grrr. Mam jeszcze jeden i nie wiem, czy robię jakiś błąd montując go?...
Pokazuje 1-7 z 7 opinii