Dezodorant Naturalny Dla Mężczyzn

23,83 
Jeżeli chcesz poznać szczegóły, kliknij na jedną z poniższych zakładek:
  • Hydrolat Rozmarynowy – 78,5%
  • Glikol roślinny – 20%
  • Kwas szikimowy – 1%
  • Alantoina – 0,5%

Skład dezodorantu wg INCI: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Water; Propanediol; Shikimic Acid; Allantoin

Wielkość porcji: 50 g (50 ml) 
Postać dezodorantu: płyn o delikatnym różanym, przyjemnym zapachu.

- dla wszystkich osób pragnących zlikwidować nieprzyjemny zapach potu.

Działanie:

  • dezodorant przeznaczony jest do niwelowania nieprzyjemnego zapachu potu pod pachami i na stopach.
  • dezodorant dodatkowo nawilża skórę i łagodzi podrażnienia (po goleniu lub depilacji pach).

Zastosowanie:

  • po kąpieli spryskaj okolice pach lub stopy. Ubranie załóż dopiero po wyschnięciu dezodorantu.

Trwałość: o dacie ważności Dezodorantu decyduje najkrótsza data przydatności spośród produktów wchodzących w skład Zestawu (info na etykiecie).
Przechowywanie: w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Przed przystąpieniem do wykonania Dezodorantu sprawdź zawartość Zestawu, przeczytaj uważnie instrukcję i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itd. Używane akcesoria (bagietki, łyżki miarowe) oraz opakowania (butelki, pipety, słoiki) umyj pod bieżącą wodą z użyciem detergentu, dokładnie wypłucz, a następnie zdezynfekuj spirytusem rektyfikowanym 95%. 
Wszystkie półprodukty powinny mieć temperaturę pokojową.

Krok 1 – odkręć butelkę z Glikolem roślinnym [1], następnie delikatnie wsyp do niej Kwas szikimowy [2] oraz Allantoinę [3]. Zakręć butelkę i kilkanaście razy wstrząśnij;
Krok 2 – następnie dodaj do niej (do 34 wysokości) Ekologiczny hydrolat z róży damasceńskiej [4]. Ponownie zakręć butelkę i kilkanaście razy wstrząśnij;
Krok 3 – następnie całą zawartość butelki wlej ostrożnie do Ekologicznego hydrolatu z róży damasceńskiej [4]. Jeśli zdecydowałaś się dodać wybrany Syntetyczny olejek zapachowy dodaj 17 kropli. Wkręć atomizer i całość kilkanaście razy wstrząśnij;
Krok 4 – napisz datę ważności na etykiecie (o dacie ważności Dezodorantu decyduje najkrótsza data przydatności spośród produktów wchodzących w skład Zestawu) i naklej na butelkę. Dezodorant jest gotowy do użycia następnego dnia po wykonaniu. 
Przechowuj Dezodorant w temperaturze pokojowej.

Opis produktu

Zestaw zawiera półprodukty potrzebne do wykonania jednej porcji dezodorantu w warunkach domowych. W zestawie znajdują się także: opakowanie do przechowywania dezodorantu + etykieta + drukowana instrukcja wykonania.

Dodatkowy składnik, którego brak w zestawie i należy zakupić: dezodorant posiada delikatny różany zapach, jednak w celu jego wzbogacenia i wzmocnienia można dodatkowo zastosować wybrany, wg uznania i gustu, Syntetyczny olejek zapachowy, który ma postać gotowej kompozycji zapachowej. Olejku należy dodać 17 kropli (1%).

Jeśli lubisz się czuć świeżo, ale obawiasz się konwencjonalnych dezodorantów pełnych kontrowersyjnych związków chemicznych, ten produkt jest dla Ciebie! Formuła tego w pełni naturalnego i bezpiecznego dezodorantu opiera się na nowatorskim składniku – kwasie szikimowym -, który, jak wykazały badania, likwiduje nieprzyjemny zapach potu.
Bazę dezodorantu stanowy Ekologiczny hydrolat z róży damasceńskiej o pięknym różanym zapachu, który dodatkowo działa antybakteryjnie i łagodząco. Dodatkowy składnik – allantoina – przyspiesza gojenie zranień (po goleniu) oraz podrażnień i odparzeń.
Mazidła naturalny dezodorant zapobiega rozwojowi bakterii, nie zatyka porów i nie zawiera kontrowersyjnego glinu, triklosanu, talku i parabenów.
Może nie powoduje efektu całkowicie suchych pach, ale nie farbuje ubrań, jest bezpieczny i w pełni naturalny.

Opinie o produkcie
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii