Booster Na Rozstępy

77,92 
Wybierz wariant:
Jeżeli chcesz poznać szczegóły, kliknij na jedną z poniższych zakładek:

Skład Boostera: 

 • Potrójny kwas hialuronowy – 58%
 • Witamina C–Etylowany kwas askorbinowy – 25%
 • Kompleks silikonowy – 10%
 • Gliceryna – 5%
 • Witamina E – 2%

Skład Boostera wg INCI: Hyaluronic acid; 3- O – Ethyl Ascorbic Acid; Dimethicone (and) Cyclopentasiloxane (and) Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer (and) Dimethicone/PEG-10/15 Dimethicone Crosspolymer; Glicerin; Tocopherol.

Wielkość porcji gotowego produktu: 30 g (30 ml)

Produkt, który wykonasz samodzielnie będzie mieć postać: bezzapachowego serum o konsystencji żelu.  

Booster na rozstępy to formuła łącząca bardzo wysokie stężenie witaminy C w postaci etylowanego kwasu askorbinowego oraz silne substancje nawilżające.
Witamina C- Etylowany kwas askorbinowy stymuluje fibroblasty (komórki tkanki łącznej wytwarzające włókienka białkowe budujące tkankę, np. w skórze) do syntezy kolagenu i elastyny, co skutkuje redukcją rozstępów oraz wzrostem gęstości i elastyczności skóry (po 12 tygodniach stosowania).

Jest doskonały dla Ciebie - gdy:

 •  zauważyłaś pierwsze objawy rozstępów
 • Twoje rozstępy mają postać białych blizn
 • jesteś w ciąży i postanowiłaś  zastosować profilaktykę przeciw rozstępom.

Booster może być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.

Co zrobi dla Ciebie Booster na Rozstępy:

 • zwiększy produkcję kolagenu
 • pomoże zapobiec pojawieniu się rozstępów
 • poprawi wygląd rozstępów
 • intensywnie i długotrwale nawilży
 • wzmocni elastyczność skóry

Zastosowanie:

Trwałość: 3 miesiące od wykonania boostera

Przechowywanie: w temp. pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu

Korzyści - rozszerzone:

Intensywniejszą i bardziej skuteczną redukcja blizn i stymulację produkcji kolagenu uzyskasz dodając do pielęgnacji produkty i Gotowe Zestawy DIY: Macerat  Z Centella Asiatica, Ekologiczny Oleju Z Róży Piżmowej, Ekologiczny Oleju Tamanu, Serum Peptydowe, Serum Peptydowe z Bakuchiolem 1%, Booster Bakuchiol 2%, Olejek 1% Retinolu Dla Cery Suchej, Olejek 1% Koenzymu Q10, Olejek Reti 1% Anti-Age Dla Cery Suchej

Opakowanie Premium to połączenie wysokiej jakości wyrafinowanej estetyki z ekologicznym podejściem wynikającym z troski o naszą planetę.

Cechy butelki Premium:

 • ma przepiękny, szlachetny szmaragdowy kolor. Szmaragd to odcień zieleni delikatnie wpadający w błękit. Kamień szlachetny szmaragd symbolizuje energię miłości, piękna i harmonii. Zieleń to przyroda, natura, a my stanowimy jej część
 • została wykonana z wysokiej jakości szkła, które jest biodegradowalne i wielokrotnego użytku. W trakcie produkcji nie zostały użyte szkodliwe Bisfenol-A i substancje azotynowe

W kategorii szkło farmaceutyczne - zgodne jest z obecnie obowiązującymi:

 • Farmakopea Europejska
 • Farmacopea USP amerykańska

W kategorii szkło kosmetyczne - zakwalifikowane jest jako szkło kategorii A

 • została pokryta ekologicznym wodnym lakierem, chroniącym przed promieniowaniem UV i zapewniającym bezpieczeństwo produktom wrażliwym na światło
 • jest wyposażona w pipetę, która pozwala na komfortowe i ekonomiczne użycie boostera
 • zamknięcie  butelki, z osadzoną w nim pipetą, zostało wytoczone z prawdziwego drewna bukowego, jest więc biodegradowalne.

Przed przystąpieniem do wykonania Boostera sprawdź zawartość zestawu, przeczytaj uważnie instrukcję i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itd. Używane akcesoria (bagietki, łyżki miarowe) oraz opakowania (butelki, pipety, słoiki) umyj pod bieżącą wodą  z użyciem detergentu, dokładnie wypłucz, a następnie zdezynfekuj spirytusem rektyfikowanym 95%.

Wszystkie półprodukty powinny mieć temperaturę pokojową.

Krok 1 – do butelki z Potrójnym kwasem hialuronowym [1] dodaj  Witaminę c [2]:  zakręć butelkę i kilkanaście razy nią wstrząśnij
Krok 2 –ponownie odkręć butelkę i  dodaj do niej Glicerynę [3] i Kompleks silikonowy [4]:  zakręć butelkę i ponownie nią wstrząśnij
Krok 3 – gotowy Booster przelej do umytego i zdezynfekowanego opakowania air-less (Klasyk) lub do szklanej, szmaragdowej butelki (Premium)
Krok 4 – napisz datę ważności na etykiecie (max. 3 miesiące od daty wykonania ) i naklej ją na butelkę z gotowym Boosterem.

Opis produktu

Informacje ogólne:  zestaw zawiera wszystko co jest potrzebne do wykonania jednej  porcji boostera w warunkach domowych, czyli odważone porcje półproduktów oraz akcesoria. W zestawie znajdują się także: opakowanie do przechowywania serum + etykieta + drukowana instrukcja wykonania.

Rozstępy pojawiają się w wyniku gwałtownego rozciągania skóry, poza granice jej elastyczności. W efekcie dochodzi do przerwania sieci włókien elastynowych i kolagenowych, które tworzą strukturę skóry.
W trakcie pierwszej fazy powstawania rozstępów, która trwa o około pół roku skóra szczypie, swędzi i pęka pod wpływem napięcia. Zmiany na skórze są intensywnie czerwone i obrzęknięte.
W następnej, ostatniej fazie, rozstępy bledną i stają się prawie białe. Na powierzchni skóry wyczuwalne są wgłębienia i ubytki.

Booster na rozstępy to formuła łącząca bardzo wysokie stężenie witaminy C w postaci etylowanego kwasu askorbinowego oraz silne substancje nawilżające.
Witamina C- Etylowany kwas askorbinowy to aktualnie najnowsza, bardzo stabilna i najefektywniejsza forma witaminy C rozpuszczalna w wodzie. W odróżnieniu od pozostałych pochodnych kwasu askorbinowego nie musi być najpierw przekształcana wewnątrz skóry do kwasu askorbinowego, lecz jest bezpośrednio wykorzystywana przez skórę, tak samo jak kwas L-askorbinowy.
Witamina C- Etylowany kwas askorbinowy stymuluje fibroblasty (komórki tkanki łącznej wytwarzające włókienka białkowe budujące tkankę, np. w skórze) do syntezy kolagenu i elastyny, co skutkuje redukcją rozstępów oraz wzrostem gęstości i elastyczności skóry (po 12 tygodniach stosowania).

Booster może być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.

 

Opinie o produkcie
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Zobacz także