Atomizer

2,79 
Wybierz wariant:
Opis produktu

Atomizer ma gwint 18mm/415

Atomizer pasuje do butelek amber z gwintem 18mm, są to np butelki o poj. 30ml/18, 50ml/18, 100ml /18.

Opinie o produkcie
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a:
Ja kupiłem teraz i jest bardzo dobry.Gumowa uszczelka pasuje do kupionych w tym sklepie butelek a rurka sięga do dna.Rozpyla delikatną mgiełkę,no może trochę za dużo w jednej dozie-jak na perfumy.rn
napisał/a:
W moim przypadku atomizer jest przydatny w rozpylaniu serum na włosy, natomiast na twarz działa zbyt "ostro", rzeczywiście trzeba zamykać oczy. No i po kilku "psikach" kapie gdzieś spod zakrętki.
napisał/a:
Mam kilka sztuk - każdy z atomizerów raz psika, raz nie, z reguły zacina się po spryskaniu połowy skalpu. Jak psika, to często zdarza mu się ściekać po buteleczce. Mógłby też mieć rozpylać drobniejszą mgiełkę.
Atomizer y jednak najlepiej funkcjonują z roztworami alkoholowymi i zapewne hydrolat z aloesem i keratyną ma większą gęstość czy lepkość. Zresztą atomizer za każdym razem po dłuższej chwili znowu działa, w przeciwieństwie do extra mgiełkowego rozpylacza wody termalnej avene (4 opakowania i każde padło w połowie, grr).
napisał/a:
Ogólnie fajny, dobrze psika, ale nie wiem czy moj atomizer byl wadliwy, czy wszystkie tak maja- przeciekal. W pozycji pionowej ok, ale jak wrzucilam do kosmetyczki to tragedia. Rozany caly sie wylal i 'wyperfumowal' moj plecak a oczarowy stracilam znacznie. (Zakrecalam solidnie)
Pokazuje 1-4 z 4 opinii
Zobacz także