Absolut Róży Indyjskiej

37,87 
Wybierz wariant:
Jeżeli chcesz poznać szczegóły, kliknij na jedną z poniższych zakładek:

Nazwa wg INCI: Rosa Damascena Flower (Rose) Oil

Nazwa botaniczna: Rosa Damascena
Nazwa angielska: Rose Absolute
Kraj pochodzenia: Indie
Metoda uprawy: zbiór z plantacji
Użyta część rośliny: płatki
Otrzymywanie: 
ekstrakcja heksanem i alkoholem etylowym

Produkt dostępny w porcjach o następujących wielkościach:
2 g , 5 g

Opis produktu

Absolut otrzymywany w wyniku ekstrakcji heksanem i alkoholem etylowym świeżych kwiatów róży damasceńskiej  („Rosa Damascena.”) o pięknym różanym aromacie z ciepłym podtonem herbaciano-miodowym i lekką, świeżą i zieloną nutą. W porównaniu z Absolutem róży bułgarskiej zapach absolutu indyjskiego jest nieco mniej słodki.

Ważne! wszystkie absoluty są bardzo skoncentrowane i w związku z tym nie powinny być oceniane w tym stanie, chyba że jesteś przyzwyczajony do nierozcieńczonego zapachu. Tym z was, którzy wąchacie absoluty po raz pierwszy, zdecydowanie zalecamy ich ocenę w rozcieńczeniu. W przeciwnym razie złożoność zapachu - zwłaszcza rzadkich i egzotycznych nut - zostanie utracona.

Opinie o produkcie
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a:
Najcudowniejszy olejek, jaki mam w posiadaniu. Uwielbiam zapach róż, a ten oddaje go najpełniej. Jednak pierwsze wrażenie po otworzeniu buteleczki- palmaroza! Byłam bardzo zawiedziona, jednak po dodaniu do kremu rozwinął się ten boski zapach świeżych kwiatów. Teraz mam luksusowy krem o woni, jakiej poszukiwałam od dawna- jest to idealne odzwierciedlenie zapachu dzikich róż w letni wieczór, tak głęboki i wielowarstwowy...Do tego cena jest przystępna, w porównaniu do innych sklepów, a kupując tutaj mam pewność, że jest dobrej jakości. Jeżeli ktoś szuka prawdziwego, naturalnego zapachu róż, to ten absolut spełni oczekiwania.
napisał/a:
Cóż za piękny zapach!!!Pachnie identycznie jak oryginalny olejek różany z Bułgarii! Wiele lat temu miałam okazję posiadać 2ml tegoż różanego cudu z pipetką...i od tamtej pory nie znalazłam niczego, co by tak samo pachniało..Jak tylko zobaczyłam absolut różany w Mazidłach..wstąpi a nadzieja, może to to!Bardzo możliwe, że posiadamy wcześniej przez mnie olejek był właśnie absolutem.Róża indyjska jest bardzo słoneczna, ciepła, delikatna, radosna (według mnie)..podobne nuty pobrzmiewają w niszowych perfumach marki Les Parfums de Rosines, ale w otoczeniu chłodniejszych woni..W absolucie róża jest czysta..czuć cały różany ogród w słoneczne popołudnie!
Pokazuje 1-2 z 2 opinii